SIGMATEK Polska Representative Office

Pierwsza i główna siedziba SIGMATEK mieści się w Lamprechtshausen w Austrii, to tam opracowywane, a następnie produkowane są komponenty systemów sterowania dedykowanych do budowy maszyn przemysłowych. Dzięki naszym oddziałom na całym świecie spełniamy wymagania specyficzne dla danego kraju i jesteśmy blisko naszych klientów.


Od 2018 roku w Toruniu funkcjonuje oddział SIGMATEK, obsługujący i wspierający polskich producentów maszyn i OEM bezpośrednio. Nasi Klienci cenią połączenie: holistycznej gamy rozwiazań automatyki, solidnego know-how w zakresie róznych aplikacji, sprawnego wsparcia programistycznego i inżynieryjnego, oraz współpracy z jednostkami edukacyjnymi.

 

Naszym klientom oferujemy kompletne, nowoczesne i elastyczne systemy automatyki. Innowacje są wynikiem naszej pasji do ciągłego ulepszania naszych produktów i rozwiązań.

 

W naszej 30-letniej historii, technologie automatyzacji wyznaczające trendy były i są opracowywane w ścisłej koordynacji z wymaganiami i potrzebami naszych klientów. Dzięki szerokiemu portfolio produktów, spełniającemu wszystkie wymagania: od optymalizacji kosztów maszyny po najbardziej złożone i zawansowane aplikacje, oraz dzięki naszej wyjątkowej zdolności do opracowywania rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta, praktycznie każde zadanie może zostać zrealizowane.

Zawsze blisko klienta

Koncentrujemy się na Twoich potrzebach i wymaganiach. Poza naszym wieloletnim doświadczeniem w budowie maszyn dla najróżniejszych branży, wprowadzamy pojęcie wsparcia dla naszego partnerstwa. Dzięki naszej rozległej sieci partnerów handlowych jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom specyficznym dla danego kraju, będąc jednocześnie blisko naszych klientów.

Dzięki naszemu kompaktowemu systemowi S-DIAS obniżysz koszty całego systemu sterowania, dodatkowo kożystając z oprogramowania LASAL skrócisz czas wprowadzenia produktów na rynek. Portfolio systemów Sterownia Napędami zapewnia wysoką wydajność, a interfejsy HMI unikalny design.

Dzięki naszemu kompaktowemu systemowi S-DIAS obniżysz koszty całego systemu sterowania, dodatkowo kożystając z oprogramowania LASAL skrócisz czas wprowadzenia produktów na rynek. Portfolio systemów Sterownia Napędami zapewnia wysoką wydajność, a interfejsy HMI unikalny design.

Dla rozbudowanych oraz zintegrowanych systemów sterownia

Nasze rozwiązania automatyki stworzyliśmy w systemie modułowym, dzięki temu nasi inżynierownie mogą dobierać idealne komponenty do konkretnego zastosowania:

 

Partnerstwo z wartością dodaną

Główna siedziba firmy od zawsze mieści się w Lamprechtshausen (Salzburg, Austria), a międzynarodowe struktury liczą 565 pracowników. Od samego powstania SIGMATEK jest w 100% prywatną, rodzinną firmą. Wszystkie decyzje biznesowe podejmowane są z myślą o długoterminowej współpracy. Płaska struktura organizacyjna i krótkie ścieżki decyzyjne pozwalają szybko i elastycznie reagować na wymagania rynku.

 

Tutaj możesz dowiedzieć się, na jakich targach znajdziesz stanowiska SIGMATEK, nasze najnowsze wydarzenia oraz raporty techniczne.

Najnowsze Innowacje

SIGMATEK jest zawsze o krok do przodu.

Contact

We look forward to your inquiry!

Tell us your concerns and we will contact you as soon as possible.