SIGMATEK Türkiye kontak ofisi

Merkezi Avusturya'nın Lamprechtshausen şehrinde bulunan SIGMATEK, endüstriyel makine sektörleri için komple otomasyon sistem çözümleri geliştirmekte ve üretmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki iştiraklerimizle bulunduğumuz ülkelere özgü ihtiyaçları karşılamak ve müşterilerimizin hep yanında olmak için varız.


SIGMATEK Türkiye temsilcilik ofisi, İstanbul'da bulunmaktadır ve 2020 yılında kurulmuştur. Ekibimiz Türkiye pazarına satış, servis ve destek sağlamaktadır. Buna ek olarak, SIGMATEK ürünlerinin tümünün teknik ve programlama eğitimleri ve tüm lojistik faaliyetleri de yine buradan organize edilmektedir.

 

Müşterilerimize tek elden modern ve esnek otomasyon sistemleri  ve çözümleri sunuyoruz. Yenilik ve gelişim, ürünlerin ve çözümlerin sürekli iyileştirilmesine olan tutkumuzun sonucudur.

 

Sigmatek olarak 30 yıllık geçmişimizde, trend belirleyici otomasyon teknolojileri, müşteri talepleri ile yakın koordineli olarak geliştirilmiştir ve geliştirilmektedir. En optimum sistem maliyetlerinden çok yüksek teknolojili yüksek maliyetli uygulamalara kadar tüm gereksinimleri karşılayan bir ürün yelpazesi ve müşteriye özel çözümler geliştirme konusundaki eşsiz kabiliyetimizle her türlü görevin üstesinden rahatça gelebiliriz.

Her Zaman Müşteriye Yakın

Sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz. Çok çeşitli endüstrilerde makine otomasyonundaki uzun yıllara dayanan tecrübemize ek olarak, hizmet anlayışımızı sizlerle partnerliğe taşımayı amaçlıyoruz. Bu amaca ulaşmak için güçlü satış ortakları ağımızla, bulunduğumuz ülkeye özgü tüm özel gereksinimleri karşılayabilir ve aynı zamanda müşterilerimizle hep yanyana çalışırız.  

Muhteşem kompakt S-DIAS sistemlerimiz ile sistem maliyetlerini azaltın ve  hepsi bir yerde programlama ve mühendislik yazılım sistemimiz LASAL ile makinanızı zamanından önce pazara çıkartabilin. MOTION ürün grubumuz size beklentinizden ekstra performans sağlayacak, EKRAN larımız benzersiz dizayn şansı sunacaktır.

Muhteşem kompakt S-DIAS sistemlerimiz ile sistem maliyetlerini azaltın ve hepsi bir yerde programlama ve mühendislik yazılım sistemimiz LASAL ile makinanızı zamanından önce pazara çıkartabilin. MOTION ürün grubumuz size beklentinizden ekstra performans sağlayacak, EKRAN larımız benzersiz dizayn şansı sunacaktır.

Esnek ve tam entegre otomasyon çözümleri için

Otomasyon sistemlerimiz modüler bir alt yapı üzerine inşa edilmiştir. Uzmanlarımız geniş ürün yelpazemiz içinden size, sizin, size özgü uygulamalarınız için doğru ürünleri seçer:

 

 

Katma Değer Yaratan Ortaklık

SIGMATEK, Lamprechtshausen'de (Salzburg, Avusturya) dünya çapında 565 çalışanıyla hizmet vermektedir. Şirket yüzde 100 özel sektöre aittir. Şirket prensibi olarak her zaman uzun vadeli başarılar doğrultusunda iş kararları alırız. Yatay organizasyon yapımız ve böylece hızlı karar alma yeteneğimiz, pazarın taleplerine hızlı ve esnek bir şekilde cevap vermemizi sağlar.

 

Burada SIGMATEK'in hangi fuarlarda temsil edildiğini, en son haberlerimizi ve teknik raporlarımızı bulabilirsiniz.

En Son Yenilikler

SIGMATEK her zaman bir adım öndedir.

Contact

We look forward to your inquiry!

Tell us your concerns and we will contact you as soon as possible.